top of page

Reklama

Kolejna odsłona Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych w Przyjmie

Dzieło Danielle Steel „Zamek Beauchamp Hall” było tematem do rozmów kolejnego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych w filii bibliotecznej w Przyjmie (14.03).


Główna bohaterka to trzydziestoośmioletnia Winona, która czuje, że dusi się we własnym życiu. Praca bez perspektyw i związek z mężczyzną, którego nie kocha, nie dają jej szczęścia. Kiedy prześladują ją cienie niespełnionych marzeń, kobieta ucieka do magicznego świata ukochanego serialu – Beauchamp Hall.


Gdy Winona traci pracę, a partnera przyłapuje na zdradzie, postanawia rzucić wszystko i wyrusza w podróż do magicznego miasteczka w zachodniej Anglii, by na własne oczy zobaczyć serialowy zamek Beauchamp Hall. Co czeka ją w tym magicznym miejscu? Czy marzenia, po które nareszcie sięgnęła, naprawdę się spełnią? O tym dowiecie się sięgając po te książkę.


„Zamek Beauchamp Hall” to powieść łącząca w sobie wiele problemów i trudnych decyzji do podjęcia. Wszystko wskazuje na to, że nie każdy może od razu odnaleźć swoje wymarzone miejsce i żyć w nim szczęśliwie. Czasem potrzeba czasu, aby na nowo wszystko przemyśleć i poukładać.


Anna Nawrocka


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Комментарии


bottom of page