top of page

Reklama

Kolejna odsłona Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych

Członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki dla czytelników dorosłych uczęszczające do filii bibliotecznej w Przyjmie rozmawiały o książce Danielle Steel „Apartament” (11.10).


Głównymi bohaterkami powieści są cztery młode dziewczyny, które wynajmują apartament w sercu Nowego Jorku. Claire to ambitna projektantka damskich butów, której konserwatywny szef utrudnia karierę. Abby to początkująca pisarka poszukująca swojej literackiej szansy. Tkwi w toksycznym związku ze starszym od niej reżyserem, który pielęgnuje jej niewiarę w siebie. Sasha zaś to sympatyczna studentka medycyny, która ma problemem z siostrą bliźniaczką - rozchwytywaną top modelką. Z kolei Morgan jest ambitną i niezależną finansistką z Wall Street. Jako jedyna z dziewczyn ma stałego partnera.


Każda z nich walczy o zawodowy sukces, a po cichu marzy o wielkiej miłości. Czy uda to im się to osiągnąć? O tym dowiecie się sięgając po powieść Danielle Steel. „Apartament” to opowieść o kobiecych marzeniach, o szansach na szczęście… czekających tuż za progiem.


Na następnym spotkaniu - 15 listopada 2022 r. - będą omawiana książka Nicholasa Sparksa „Na ratunek”, na które serdecznie zapraszamy.


Anna Nawrocka

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page