top of page

Reklama

Kolędowali w Kowalewie Opactwie

Po dwóch latach przerwy wrócił Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Czwarta edycja tego wydarzenia odbyła się w minioną niedzielę (08.01) w hali sportowej w Kowalewie Opactwie.


- Wielu czekało na to wydarzenie z niecierpliwością. Przegląd zainaugurował występ chóru z Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Słupcy kolędą „Bóg się rodzi” oraz pastorałką pt.: ,,Jest taki dzień" pod kierownictwem Pani Agaty Gierłowskiej – Nowickiej.


W przeglądzie brały udział dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli z terenu gminy Słupca, które zaprezentowały swoje umiejętności na wysokim poziomie artystycznym. Wszystkim, którzy przyczynili się do tak pięknych wykonań dzisiejszego popołudnia, składamy podziękowania.


Dziękujemy opiekunom zespołów i wokalistów z każdej placówki. Wykonawcom gratulujemy cudownych występów. Składamy podziękowania gościom przeglądu, czyli chórowi za uświetnienie naszej imprezy, a także wszystkim licznie przybyłym gościom za obecność i wspólnie spędzony czas na tradycyjnym kolędowaniu - informuje Urząd Gminy Słupca.

Zdjęcia: UG Słupca


Comments


bottom of page