top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

Jedenaście par na jedenastą edycję Turnieju Plażowej Piłki Siatkowej w Cieninie Zabornym

Michał i Kuba Liczbińscy wygrali XI Turniej Plażowej Piłki Siatkowej w Cieninie Zabornym.


W zawodach, które odbyły się w niedzielę (27 sierpnia), wystartowało 11 par. Zostały one rozlosowane na cztery grupy. Do ćwierćfinału awansowały po dwie najlepsze pary z każdej grupy. Po rozegraniu wszystkich meczów, zwycięzcami okazała się para Kuba Liczbiński/Michał Liczbiński, która w finale pokonała duet Bartłomiej Kmieciak/ Filip Juszczak. Podium zamknął Jacek Sadłocha i Jakub Woźniak.


- Uczestnicy turnieju składają serdeczne podziękowania OSP w Cieninie Zabornym za ufundowanie każdemu zawodnikowi pamiątkowej koszulki i ręcznika, oraz za przygotowanie ciepłego posiłku i pomoc w organizacji turnieju. Podziękowania również dla Jacka Sadłochy, właściciela firmy Komar-Motor za ufundowanie nagród rzeczowych


Słowa uznania i podziękowania także dla prezesa OSP w Cieninie Zabornym Jacka Grzelaka, Wójta Gminy Słupca- Grażyny Kazuś oraz radnego Gminy Słupca- Artura Kuchowicza za ufundowanie pucharów.


Turniej przeprowadził i sędziował koordynator ds. sportu w Gminie Słupca – Paweł Barański oraz Artur Kuchowicz - przekazał nam Paweł Barański.

Zdjęcia: Paweł Barański

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page