top of page

Reklama

III Gminny Konkurs Recytatorski ,,W świecie poezji dziecięcej"

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Kotuni był gospodarzem trzeciego Gminnego Konkursu Recytatorskiego ,,W świecie poezji dziecięcej" (16.05).


Do konkursu przystąpiło 12 uczestników z: Przedszkola Gminnego w Kotuni, Przedszkola Gminnego w Piotrowicach, Przedszkola Gminnego w Cieninie Zabornym, Przedszkola Gminnego w Cieninie Kościelnym, Szkoły Podstawowej im. J. Janika w Koszutach, Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Kowalewie Opactwie oraz Przedszkola Gminnego w Młodojewie.


Celem konkursu było zainteresowanie dzieci poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich, zachęcanie do występów na scenie. Konkurs przeznaczony był dla dzieci w wieku 5-6 lat. Konkurs miał formę prezentacji dowolnego utworu poetyckiego. Komisja konkursowa wyłoniła laureatów. Uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody.


Pierwsze miejsce zajęła Nela Kanafa, drugie - Pola Kruczkowska, a podium zamknęła Marcelina Skonieczna. Nagrodę Wójta Gminy Słupca otrzymał Aleksander Guźniczak. - W naszych oczach każdemu z recytujących należą się wielkie brawa za chęci, odwagę i ogromny wysiłek włożony w przygotowania do występu. Dziękujemy wszystkim nauczycielom i rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu. Życzymy dalszych sukcesów i do zobaczenia za rok - czytamy na fanpage`u Przedszkola Gminnego w Kotuni.

Zdjęcia: przedszkole

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page