top of page

Reklama

Grudniowe warsztaty bożonarodzeniowe

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez miejscową bibliotekę.


Okres poprzedzający Święta Bożego Narodzenia jest jednym z najpiękniejszych w roku, z uwagi nie tylko na uczucia religijne, ale także i estetyczne. Obowiązkowym elementem tych świąt są ozdoby i dekoracje.


W celu przypomnienia i zaprezentowania technik tworzenia tradycyjnych ozdób filia biblioteczna w Przyjmie zorganizowała warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci z klas O-III ze Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie.


Spotkanie miało na celu przybliżenie dzieciom tradycji związanych z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia, jak również wprowadzić w atmosferę magicznych świątecznych chwil.


Uczestnicy warsztatów wspólnie stworzyli m.in. kartki bożonarodzeniowe, papierowe świąteczne ozdoby, lampiony oraz choinki ze sznurka. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, a samodzielne tworzenie ozdób dostarczyło dzieciom niemało radości. Wszystkie arcydzieła, które wykonali uczestnicy warsztatów mogły zostać przez nich zabrane do domu na pamiątkę lub prezent dla najbliższych.


Bibliotekarka Anna Nawrocka serdecznie dziękuje: Pani Małgorzacie Wąchnickiej – dyrektor Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej-Curie w Przyjmie za możliwość przeprowadzenia warsztatów oraz Paniom: Ewelinie Nowak, Katarzynie Gorzelańczyk, Izabelli Ziemniczak, Magdalenie Lewandowskiej, Ewie Wendt oraz Agnieszce Borowskiej za pomoc i zaangażowanie podczas zajęć bożonarodzeniowych.


Anna NawrockaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page