top of page

Reklama

Grażyna Kazuś zadowolona z wyborów na wójta. ,,Zostawiam urząd osobie, którą namaściłam".

Była Wójt Gminy Słupca - Grażyna Kazuś na pierwszej sesji Rady Gminy Słupca nie kryła radości, że jest następcą został były wicewójt Bogdan Kukulski.


- Zostawiam urząd osobie, którą mówiąc po katolicku - namaściłam. Cieszę się ogromnie Bogdanie, że zostałeś wójtem i dalej będziesz prowadził naszą gminę w dobrym kierunku z tak dobrze wybranymi radnymi. Państwo (radni - przyp. red.) otrzymaliście mandaty zaufania od swoich mieszkańców i będziecie ich reprezentować przez kolejnych pięć lat. Życzę wam, żebyście państwo z nowym wójtem dokonali wielu wspaniałych rzeczy - powiedziała Grażyna Kazuś.


Nowy wójt Bogdan Kukulski podziękował mieszkańcom za wybranie go w minionych wyborach na najwyższe stanowisko w gminie. - Jestem dumny, że osiągnąłem ten sukces, ale za dumą idzie także odpowiedzialność. Jest to wielkie wyzwanie. (...) Bierzemy się do pracy. Nie będzie na pewno łatwo. Dużo wyzwań przed nami, ale myślę, że z tak wspaniałymi ludźmi dokonamy wielu dobrych rzeczy dla mieszkańców - zaznaczył Bogdan Kukulski.

Zdjęcie: UG SłupcaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page