top of page

Reklama

,,Gdy posprzątamy, to za kilka dni już ktoś przyjdzie i znów porozrzuca śmieci"

Raczej nikt nie chciałby czekać na autobus w takich warunkach. Choć Spółdzielnia Aktywni Razem w Golinie regularnie sprząta przystanki to i tak znajdzie się kilku ,,delikwentów", którzy tego nie uszanują i pozostawią po sobie ślad.


Do naszej redakcji zgłosił się czytelnik z problemem związanym z zaśmieconym przystankiem w miejscowości Przyjma. - Znajduje się tam multum śmieci. Najgorsze w tym jest, że kilka paczek dużych opakowań jest po prezerwatywach, a reszta to butelki po alkoholu, czy papierki po słodyczach itp. Na co dzień wsiadają tam dzieci do pobliskiej szkoły. Spółdzielnia Aktywni Razem chwaliła się, że posprzątała wszystkie przystanki przed rozpoczęciem roku szkolnego w całej gminie. Niestety, co drugi może w gminie był posprzątany i na odchrzań - napisał czytelnik.


Piotr Roszak, prezes Spółdzielni Aktywni Razem powiedział, że oni regularnie dbają o porządek na przystankach. Dodał, że podobny problem jest również w innych miejscach na terenie gminy. - Gdy posprzątamy, to za kilka dni już ktoś przyjdzie i znów porozrzuca śmieci - powiedział.

Zdjęcia: czytelnik

Comments


bottom of page