top of page

Reklama

Górscy odwiedzili słupecką bibliotekę

17 listopada w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Słupcy odbyło się spotkanie autorskie małżeństwa Moniki Sobień-Górskiej (dziennikarki, scenarzystki, pisarki) i Roberta Górskiego (twórcy kabaretowego, lidera i autora tekstów Kabaretu Moralnego Niepokoju, scenarzysty i odtwórcy głównej roli w serialu „Ucho Prezesa”).


Para napisała książkę „Jak zostałem Prezesem”, w której odsłania kulisy swojej pracy na planie serialu. Frekwencja była chyba najwyższa z dotychczasowych spotkań autorskich. Monika i Robert ze swadą przytaczali anegdoty ze swojego wspólnego życia oraz z funkcjonowania swoich rodzin.


Publiczność z atencją przyjmowała żarty i żywo reagowała na dygresje dotyczące politycznej rzeczywistości ostatnich lat. Sądząc po reakcjach i komentarzach, w większości polskich rodzin sytuacja przedstawia się tak, jak ilustruje to Kabaret Moralnego Niepokoju w swoich skeczach od trzech dekad.


Na koniec kilka pytań o historię kabaretu i moment - oczekiwany przez gości najbardziej - wspólne zdjęcia i podpisywanie książek.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page