top of page

Reklama

Formacja Vincero zaśpiewała w Słupcy

Wyjątkowy koncert odbył się wczoraj (13 stycznia) na deskach Miejskiego Domu Kultury w Słupcy.


- Trzech mężczyzn: Bartosz Kuczyk – konferansjer z ogromnym dystansem i poczuciem humoru, Mariusz Ruta – skromny i uroczy oraz Mirosław Niewiadomski – ach jednoczy pasja śpiewu, poczucie humoru i pozasceniczna przyjaźń, przenosząca się na scenę. Tę wyjątkową wieź było widać podczas koncertu na scenie MDK Słupca.


Przystojni wykonawcy nie szczędzili sobie wzajemnie żartów i uwag na swój temat. Weszli we wspaniałą interakcję z publicznością, a wszystko za sprawą doskonale dobranego repertuaru. Już od pierwszej piosenki, Feliz Navidad, publiczność zaczęła śpiewać i tak zostało do końca prawie dwugodzinnego koncertu.


Obok klasycznych arii operetkowych, czy operowych rozbrzmiewały przeboje muzyki rozrywkowej, arie włoskie, piosenki Roya Orbisona, Paula Anki, Julio Iglesiasa, czy niezapomnianego Jerzego Połomskiego - krótko mówiąc: pozytywna mieszanka muzyczna.

Na zakończenie wybrzmiał toast – sto lat, z najlepszymi życzeniami dla wspaniałej publiczności w rozpoczynającym się nowym roku.


Tenorzy zostali obdarowani różami przez wierne fanki. Znaleźli także czas na sprzedaż swoich płyt, autografy i wspólne zdjęcia z wielbicielami, a częściej jednak wielbicielkami. Formacja Vincero już występowała w Słupcy, a dzisiejszy koncert potwierdził tylko, iż nie był to ich zapewne ostatni występ w naszym mieście. Dziękujemy publiczności za wspólnie spędzony czas - czytamy na stronie słupeckiego MDK.

Zdjęcia: MDK Słupca


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page