top of page

Reklama

Ferie z Biblioteką Publiczną w Golinie

Właśnie dobiegły końca ferie, lecz na pewno pozostaną po nich miłe wspomnienia. Biblioteka Publiczna w Golinie po raz kolejny włączyła się w organizowanie zajęć dla dzieci i młodzieży.


Oferta została pomyślana tak, by każdy mógł rozwijać różnorodne pasje i zainteresowania. Dzieci w hali widowisko-sportowej mogły wziąć udział m.in.: w grach animacyjnych, zajęciach sportowych, warsztatach Lego i magicznych eksperymentach czy warsztatach tanecznych i rękodzielniczych.


Podczas warsztatów zorganizowanych przez firmę Bricks4Kidz Konin uczestnicy zajęć m.in.: zbudowali z klocków Lego bajkowych bohaterów, modele prehistorycznych zwierząt i pojazdy śnieżne. Ponadto dzieci nauczyły się jak powstaje śnieg oraz wzięły udział w eksperymentach z suchym lodem. Jednak największą radość i zaciekawienie sprawiły im ciągnące slimy, które dzięki tajemniczym składnikom zamieniały się w ogromne balony.


Niewątpliwą atrakcją dla uczestników ferii były warsztaty rękodzielnicze. Dzieci pod czujnym okiem krawcowej Marioli Nypel Hartwich uczyły się szyć podstawowym ściegiem tworząc etui na telefon oraz torebki. Każde prace były piękne i niepowtarzalne.


Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się również warsztaty taneczne ze Skakanką Dance z Goliny poprowadzone przez Wiktorię Słupską. Uczestnicy tych warsztatów zapoznali się z różnorodnymi układami choreograficznymi, które „zaowocowały” wspaniałym pokazem tańca.


Codziennie dzieci miały możliwość wzięcia udziału w zajęciach animacyjno-ruchowych pod czujnym okiem bibliotekarek Anny Nawrockiej i Katarzyny Kolskiej oraz animatora sportu Piotra Kusiołka. Można było zagrać w zbijaka, badmintona, piłkę nożną oraz wziąć udział w rywalizacji w sportach drużynowych.


Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim uczestnikom warsztatów za zaangażowanie we wszystkie proponowane zajęcia, a rodzicom uczestników za zaufanie.


Anna NawrockaOstatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


bottom of page