top of page

Reklama

Egzaminy na prawo jazdy odwołane

Zaplanowane na czwartek i piątek (15-16.09) egzaminy praktyczne na prawo jazdy w Koninie nie odbędą się. Wszystko za sprawą ogólnopolskiego protestu.


Trwa protest pracowników Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego. W pracy nie pojawiają się egzaminatorzy. Protestujący chcą zmian w przepisach dotyczących egzaminów oraz wynagrodzeń, które pozostają bez zmian już od kilkunastu lat. Do akcji przystąpili także egzaminatorzy konińskiego WORD-u.


W czwartek i piątek egzaminy praktyczne na wszystkie kategorie zostały odwołane. - Będą natomiast przeprowadzane tylko egzaminy teoretyczne zgodnie z ustalonym harmonogramem. Osoby, których egzaminy zostały odwołane proszone są o kontakt telefoniczny (63 240 20 31) z Biurem Obsługi Klienta w celu wyznaczenia nowego, dogodnego terminu egzaminu - poinformował WORD w Koninie.


Jak sytuacja wygląda w całej Wielkopolsce? W Lesznie protest trwa od wczoraj. Odwołano zarówno egzaminy praktyczne jak i teoretyczne. W Kaliszu wszystko funkcjonuje normalnie. Od WORD w Poznaniu i Pile nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi. Na ich stronach internetowych nie zamieszczono komunikatu o odwołaniu egzaminów.

To już trzecia akcja protestacyjna pracowników WORD. Wcześniej protesty odbyły się w lipcu i sierpniu; zdj.: WORD Konin

Bình luận


bottom of page