top of page

Reklama

Edyta Czerniak nową kierowniczką MOPS w Golinie

Na dzisiejszej (20.09) sesji Rady Miejskiej w Golinie oficjalnie została przedstawiona Edyta Czerniak, która od niedawna pełni funkcję kierownika Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Golinie.


- Ukończyłam studia wyższe na kierunku praca socjalna. Uzupełniłam swoją wiedzę na specjalności zarządzanie w zakresie pomocy społecznej. W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pracuję od 19 lat. W ostatnim czasie na stanowisku pracownika do spraw świadczeń rodzinnych.


Przez lata swojej pracy poznałam realia pracy z trudnym często klientem, w kryzysowej sytuacji. Wiem, że czekają mnie nowe i trudne zadania. Postaram się sprostać wszystkim tym oczekiwaniom. W tym momencie chciałam podziękować panu burmistrzowi za okazane mi zaufanie, a wszystkich państwa prosić o wsparcie, ponieważ te zadania naprawdę są szerokie - powiedziała na sesji nowa kierowniczka MOPS.


- Życzymy wytrwałości w ciężkiej pracy. Cała rada jest do pani dyspozycji. Pan burmistrz będzie takim przekaźnikiem między radą, a panią. Zaprosimy panią na takie robocze spotkanie, bo jest trochę pytań - powiedział przewodniczący Wojciech Wojdyński, który przekazał Edycie Czerniak kwiaty.

Na dzisiejszej sesji została przedstawiona nowa kierowniczka MOPS w Golinie - Edyta Czerniak

W Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej pracuje od 19 lat
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page