top of page

Reklama

Dzień Kobiet w gminie Strzałkowo

Liczne wydarzenia z okazji Dnia Kobiet zostały zorganizowane na terenie gminy Strzałkowo.


W pierwszy weekend marca specjalne spotkania z tej okazji odbyły się w Wólce i Skarboszewie. Uroczystość w Wólce została zorganizowana przez sołtys Martę Szkudlarek oraz radnego Krzysztofa Nawrocika. W spotkaniu udział wzięło około 40 pań. Z okazji święta każda z nich otrzymała od wójta Dariusza Grzywińskiego różę. Jedną z atrakcji była loteria, w której każdy los był zwycięski więc żadna z pań nie wyszła bez upominku. Do wspólnego świętowania Dnia Kobiet panie z sołectwa Skarboszewo zaprosiła sołtys Emilia Tejs oraz Stowarzyszenie Polna Róża. W imieniu Samorządu Gminy kwiaty zebranym wręczył zastępca wójta Tomasz Gałan.


O paniach pamiętali również wychowankowie Świetlicy Środowiskowej w Strzałkowie. W ramach zajęć plastycznych dzieci wykonały własnoręcznie robione hiacynty, którymi obdarowały swoje mamy oraz wszystkie pracownice Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Niespodzianka bardzo się udała, a panie nie kryły radości z otrzymanych upominków.


W sobotę (11 marca) anie zrzeszone w Strzałkowskim Stowarzyszeniu Osób Starszych i Niepełnosprawnych spotkały się, by wspólnie uczcić, obchodzony kilka dni wcześniej, Dzień Kobiet. W uroczystości udział wzięło blisko 120 pań. W imieniu samorządu gminy Strzałkowo życzenia z okazji ich święta złożył zastępca wójta Tomasz Gałan, który każdą z kobiet obdarował różą. Nie zabrakło także słodkich upominków od władz stowarzyszenia.

Zdj.: UG Strzałkowo


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page