top of page

Reklama

Dzień Babci i Dziadka w szkole w Golinie

Babcia i dziadek to obok rodziców najbliższe nam osoby. Kochamy ich i darzymy wielkim szacunkiem za bezmiar dobroci, poświęcenia, dawanie przykładu na przyszłość oraz wpajanie najważniejszych życiowych wartości.


We wtorek (23 stycznia) pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Golinie pod kierunkiem nauczycieli: Marzeny Bąk, Agnieszki Dobrowolskiej, Joanny Lewandowskiej i Iwony Kasprzak przygotowali niebywały program artystyczny o wdzięcznym tytule „Kochamy Was”.


Okazją ku temu był obchodzony jak co roku Dzień Babci i Dziadka. Wnukowie sprostali zadaniu, przepięknie występując przed tak wyjątkową dla nich publicznością. Montaż słowno-muzyczny był przepełniony piosenkami, wierszykami i życzliwymi gestami.


Co najważniejsze, okraszony został gorącymi uśmiechami małych artystów. Babcie i dziadkowie z ciekawością i zapewne wzruszeniem obejrzeli część artystyczną, którą na końcu nagrodzili gromkimi brawami.


Po występie zaproszeni goście otrzymali w salach lekcyjnych niepowtarzalne prezenty wykonane przez swoje wnuki. Każde ze spotkań przebiegło w bardzo miłej atmosferze, za co z całego serca dziękowali przybyli na uroczystość babcie i dziadkowie.


Iwona Kasprzak i Przemysław Ciesielski


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page