top of page

Reklama

,,Czujemy, że wjeżdżamy na właściwe tory"

Pierwsze i od razu tak wysokie zwycięstwo. Mirek Adamów w wyjazdowym spotkaniu z LZS Karszew zdobył aż dziewięć bramek.


Hat tricka zdobył Jakub Hyży i Piotr Adamczyk. Po jednym golu dołożył Andrzej Kin, Kamil Szczepaniak oraz Łukasz Dybczak. Po trzech kolejkach Mirek Adamów na koncie ma cztery punkty i zajmuje ósmą pozycję w tabeli. W sobotę (16.09) o godz. 16 zagra z GKS Osiek Mały/Łuczywno.


- Jestem dumny z chłopaków, którzy pokazali, że potrafią grać w piłkę i czujemy, że wjeżdżamy na właściwe tory. Czuć było swobodę i pewność siebie na boisku. Przeciwnik może nie był wymagający, ale swoje trzeba było wybiegać w tym meczu i strzelić te „kilka” bramek na przełamanie.


Wymieniliśmy dużo składnych i kombinacyjnych akcji pod bramką rywala. Na brawa zasługuje nasz najstarszy zawodnik - Andrzej Kin, który popisał się pięknym lobikiem tuż nad głową bramkarza gospodarzy. Można powiedzieć, że wrócił z piłkarskiej emerytury, bo na boisku zachowuje się jak nastolatek. Liczę na więcej z jego strony.


To zwycięstwo dało nam pewności siebie i wiary we własne możliwości. Z niecierpliwością czekamy na mecz z liderem - powiedział po meczu Marcin Duryński, trener Mirka Adamów.

Zdjęcie z archiwum Mirka Adamów

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page