top of page

Reklama

Czarni z szansą na kolejne trofeum. Finał Strefowego Pucharu Polski w Ostrowitem

W Święto Niepodległości w Ostrowitem odbędzie się finałowe spotkanie Pucharu Polski Strefy Konińskiej. Na przeciw siebie stanie drużyna Czarnych Ostrowite i Górnika Konin.


Podopieczni Damiana Augustyniaka ponownie zagrają w decydującym spotkaniu regionalnego pucharu. 2 lata temu w Sompolnie pokonali 3:2 tamtejszy GKS i sięgnęli po Strefowy Puchar Polski. W tym roku mają okazję na ponowne sięgnięcie po to trofeum. Tym razem ich przeciwnikiem będzie piątoligowy Górnik Konin.


Spotkanie finałowe tradycyjnie zaplanowano na 11 listopada. Pierwszy gwizdem arbitra o godz. 13:00. Mecz odbędzie się na stadionie w Ostrowitem (ul. Jeziorna).


Czarni rozgrywki rozpoczęli od 1/16 finału gdzie otrzymali wolny los. W 1/8 u siebie mieli zmierzyć się z Wartą Dobrów. Zespół jednak się nie zjawił i gracze Damiana Augustyniaka wygrali walkowerem. Pierwszy mecz pucharowy rozegrali w ćwierćfinale, gdzie wygrali 2:0 z Polonusem Kazimierz Biskupi. Półfinałowym rywalem była Tulisia Tuliszków. Czarni w wyjazdowym spotkaniu wygrali pewnie 4:1 i zameldowali się w finale.

Zdjęcie z archiwum

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page