top of page

Reklama

Chcesz wręczyć wyjątkowy upominek lub mieć nietypowy gadżet reklamowy? Wybierz grawerunek

Zbliża się ważny jubileusz? Chcesz podziękować lub po prostu sprawić komuś niespodziankę, ale nie masz pomysłu na coś oryginalnego? A może chcesz wyróżnić się na tle konkurencji nietypowym gadżetem reklamowym? W takim wypadku powinieneś zgłosić się do firmy świadczącej usługi grawerskie.


Czym jest grawer?


Jest to technika trwałego wypalenia w powierzchni przedmiotu dowolnej grafiki, czy napisu. Grawerowanie to wykonywanie wyżłobień o różnych głębokościach, na rozmaitych powierzchniach dzięki laserom. Pomysłów, gdzie można zamieścić grawerunek jest wiele. Mogą to być obrączki zaręczynowe, biżuteria, pamiątkowe tabliczki, gadżety reklamowe, drewniane ozdoby świąteczne, albo upominki na różne okazje. Usługi grawerskie w powiecie słupeckim świadczy firma B&N Grawer.

Co B&N Grawer ma do zaoferowania?


Dzięki dużemu doświadczeniu, profesjonalnym sprzęcie i podejściu do klienta firma jest w stanie zapewnić Wam niezrównaną jakość wyrobów której nie powstydziłby się żaden zakład poligraficzny. B&N Grawer oferuje projektowanie oraz grawerowanie i wycinanie laserowe.


Zajmuje się przede wszystkim prezentami na urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, śluby i wesele, jednak każdy produkt, który znajdziecie w sklepie może być dostosowany do Waszych okazji i indywidualnych wymagań. Macie do dyspozycji wiele gotowych projektów, na których działa firma lub za dodatkową opłatą B&N Grawer jest w stanie zaprojektować nowy wzór.


Z dokładną ofertą firmy możecie zapoznać się na jej stronie internetowej lub fanpage`u na Facebooku. B&N Grawer macie możliwość skontaktowania się telefonicznie: 515 285 018,

albo mailowo: bandn.grawer@outlook.com.


Artykuł sponsorowany

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page