top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

Chce remontu ulicy Granicznej i Wiśniowej w Piotrowicach

- W chwili obecnej drogi posiadają liczne uszkodzenia i nierówności, które uniemożliwiają bezpieczny przejazd - mówiła o stanie dróg na dwóch ulicach w Piotrowicach radna Katarzyna Błaszczyk. Wczoraj (15 lutego) na sesji Rady Gminy Słupca złożyła w tej sprawie interpelację.


Chodzi o ulicę Wiśniową i Graniczną. Radna Błaszczyk w swojej interpelacji zwróciła się z prośbą o wykonanie prac remontowych i doprowadzenie wymienionych ulic do odpowiedniego stanu technicznego.


- W chwili obecnej drogi posiadają liczne uszkodzenia i nierówności, które uniemożliwiają bezpieczny przejazd. Mieszkańcy ul. Wiśniowej od wielu lat borykają się z tym problemem. Od wielu lat składane są wnioski i prośby o remont drogi, a nie załatanie dziury na chwilę. Mimo powierzchownego wyrównania drogi już po pierwszych opadach jest tylko błoto.


Problem dotyczy również ul. Granicznej. Z tej drogi korzysta wielu mieszkańców dojeżdżających do ul. Słupeckiej. Jest ona głównym łącznikiem ul. Jeziornej z ul. Słupecką. Na chwilę obecną stan drogi również wymaga gruntownego remontu.


W związku z powyższym proszę o odpowiedź jakie prace zostaną wykonane na w/w ulicach oraz w jakim czasie mieszkańcy mogą spodziewać się jakichkolwiek czynności, które poprawią stan wymienionych dróg na dłużej, a nie na chwilę - napisała radna w interpelacji.

Zdjęcia: Katarzyna Błaszczyk

Comentários


bottom of page