top of page

Reklama

Charytatywny Turniej dla Tymka Jaszczaka w Strzałkowie

Na stadionie w Strzałkowie został rozegrany Turniej Charytatywny dla Tymka Jaszczaka (23.09)


Wydarzenie zorganizował Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, a także Klub Sportowy Polanin Strzałkowo. Podczas imprezy zbierane były pieniądze na rzecz chorego Tymka Jaszczaka ze Słupcy.


- To dla nas szczególne wydarzenie, ponieważ tata Tymka, Łukasz Jaszczak przez wiele lat był piłkarzem Polanina. Postanowiliśmy zorganizować taki turniej dla naszych najmłodszych piłkarzy. Z jednej strony włączamy się w akcję charytatywną, a z drugiej staramy się, aby dzieci i młodzież z gminy Strzałkowo mogła się spotkać na boisku i trenować.


Całkiem niedawno mieliśmy dwie grupy młodzieżowe. Dołączyło do nas kilku doświadczonych trenerów, m.in Michał Walerczyk i Grzegorz Wysocki. Dzięki ich pracy mamy już sześć grup. Dlatego chcieliśmy zorganizować ten turniej - powiedział nam Tomasz Gałan, Zastępca Wójta Gminy Strzałkowo.


Rozgrywki piłkarskie nie były jedyną atrakcją podczas tej imprezy. - Prowadzimy zbiórkę na rzecz Tymka. Do puszek można wrzucać pieniądze. Jest też punkt gastronomiczny. Każdy może poczęstować się jedzeniem z grilla lub czymś słodkim.


Jeżeli chodzi o licytacje to postanowiliśmy te przedmioty wystawić przez Internet. Tam będą prowadzone licytacje. To będzie skuteczniejsza forma - przekazał Tomasz Gałan.

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page