top of page

Reklama

Charytatywny Dzień Kobiet w Kornatach

Zaangażowanie w pomoc może przybrać różne formy, a jedną z nich jest radosna zabawa. Tę prawdę doskonale rozumiały uczestniczki tegorocznego Dnia Kobiet, zorganizowanego przez Stowarzyszenie Kobiet ,,Razem" z Kornat.


W związku z krótkim okresem karnawałowym, stowarzyszenie postanowiło zorganizować swoją tradycyjną imprezę już w minioną sobotę (10 lutego) gromadząc ponad 70 pań. Pierwszym punktem spotkania było serdeczne powitanie zebranej licznej grupy przez prezesa stowarzyszenia, Beatę Zimniewicz. Następnie życzenia skierowali do wszystkich pań Zastępca Wójta Gminy Strzałkowo, Tomasz Gałan, oraz prezes OSP Kornaty, Andrzej Kasprzyk.


Nie zabrakło również wiosennych upominków, które zastępca wójta wraz z sołtysem Kornat, Bartoszem Piaseckim, wręczyli każdej z uczestniczek spotkania. Podobnie jak w poprzednim roku, impreza miała charytatywny wymiar. W trakcie wydarzenia przeprowadzona została loteria fantowa, a zebrane środki, w wysokości 3100 zł, zostaną przeznaczone na rehabilitację Karoliny Stasiak ze Strzałkowa. Organizacją loterii zajęły się Monika Tyndyk i Marta Szkudlare.

Zdjęcia: UG Strzałkowo

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page