top of page

Reklama

Był poszukiwany listem gończym. Posłużył się fałszywym dokumentem i miał przy sobie narkotyki

Policjanci z posterunku w Orchowie zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym, posiadał przy sobie zakazane prawem środki, a podczas kontroli posłużył się nie swoim dokumentem.


Mundurowi podczas jednej z nocnych służ zainteresowali się mężczyzną przebywającym w samochodzie zaparkowanym samotnie na parkingu. Podczas jego legitymowania funkcjonariusze nabrali podejrzeń co do zgodności dokumentu tożsamości.


Postanowili przewieźć kierowcę do słupeckiej komendy w celu potwierdzenia tożsamości. - Po dokładnym sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że mężczyzna ukrywał swoje prawdziwe dane. Miał ku temu powody, gdyż był poszukiwany listem gończym w związku z uchylaniem się od odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności, posiadał też dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów - informuje słupecka policja.


Dodatkowo mężczyzna odpowie za posiadania środków narkotycznych. Policjanci znaleźli w jego samochodzie skrystalizowaną substancję. Badania wskazały na nowe substancje psychoaktywne, za której posiadanie grozi do 3 lat więzienia. O losie zatrzymanego zdecyduje sąd.

Zdjęcie poglądowe

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page