top of page

Reklama

Burak dla Kołodziejczaka od Mateusza Wojciechowskiego

Kampania wyborcza rusza na dobre. Partie odsłaniają karty. Najbliższe dwa miesiące będą dla polityków bardzo intensywne. Będzie to również czas wzajemnych zaczepek słownych oraz ataków i wytykaniu błędów.


Dzisiaj (17 sierpnia) Bezpartyjni Samorządowcy mieli konferencję w Warszawie. Ich ,,jedynką" w konińskim okręgu wyborczym będzie Mateusz Wojciechowski, Wójt Gminy Ostrowite. On również pojawił się na dzisiejszej konferencji, w której odniósł się m.in. do kandydata Platformy Obywatelskiej z regionu konińskiego.


Mowa o Michale Kołodziejczaku, który będzie otwierał listę PO w okręgu wyborczym nr 37. W tym tygodniu Donald Tusk ogłosił, że lider Agrounii zasili szeregi jego partii, aby jak to ujęli poszerzyć krąg partii i zawalczyć o polską wieś.


Na konferencji Bezpartyjni Samorządowcy wskazywali na dzisiejsze problemy z jakimi muszą zmierzyć się rolnicy z Polski, a jest to m.in. susza, magazyny przepełnione zbożem z Ukrainy, czy niskie ceny w skupach. Swoje wystąpienie miał również wójt Mateusz Wojciechowski.


Burak trzymany przez niego stanowił happeningowe odniesieniem do wyborczej decyzji Michała Kołodziejczaka, który przyszedł powalczyć o sejmowy mandat w regionie konińskim, zostawiając - jak uznaje kandydat Bezpartyjnych - rolników z macierzystego okręgu wyborczego (Sieradz - okręg wyborczy nr 11).


Całą konferencję, jak i wypowiedź Mateusza Wojciechowskiego (9 min. 52 sek.) możecie zobaczyć w poniższym nagraniu.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page