top of page

Autopromocja

Reklama

reklama-strzałkowo-echo-słupcy.png
reklama-osk-turbo-echo-słupcy.gif

Bawili się na Andrzejkach w Kamieniu

Zaktualizowano: 16 wrz 2024

Ponad 100 osób wzięło udział w zabawie andrzejkowej w Kamieniu w gminie Słupca.


Imprezę zorganizowało lokalne Koło Gospodyń Wiejskich i Ochotnicza Straż Pożarna. O dobrą muzykę i zabawę zadbał zespół Dream.


Braliście udział w zabawie? Znajdzie siebie na zdjęciach.


 
 
bottom of page