top of page

Reklama

Bartek potrzebuje naszej pomocy

350 tys. zł - tyle jest potrzebnych pieniędzy na zakup protezy dla Bartosza Michalaka z Goliny-Kolonii, która pozwoli mu w jak największym stopniu być samodzielnym i da mu szansę na normalne życie.


- Często nie jesteśmy w stanie przewidzieć konsekwencji wydarzeń, które zsyła nam los. Wypadek w 2021 roku sprawił, że Bartek stracił prawą rękę, a liczne złamania kości lewej ręki wymagały pogłębionej diagnostyki.


Niestety, podczas tych badań wykryto guza złośliwego w lewym barku. Konieczne okazało się rozpoczęcie chemioterapii, po której przeprowadzono operację usunięcia zajętej przez nowotwór kości, wstawiono endoprotezę, która uległa zwichnięciu.


W listopadzie 2022 roku Bartek przeszedł ponowną operację wstawienia nowej endoprotezy, która również ulega wypadaniu z barku, przez co Bartek ma nadal niesprawną lewą rękę i ponownie będzie operowany. Niesprawna lewa ręka, a do tego brak prawej powoduje, że syn jest uzależniony od naszej pomocy.


Konieczny jest zakup protezy, która jest niezwykle droga. Jej cena to ponad 350 tysięcy złotych! Wierzymy, że z Państwa pomocą uda nam się uzbierać potrzebną kwotę, aby nasz syn w jak największym stopniu był samodzielny i miał szansę na normalne życie - napisali rodzice 17-letniego chłopca.


Zdj. ze strony zbiórki


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Коментарі


bottom of page