top of page

Reklama

Bal karnawałowy w szkole w Kotuni

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych w Szkole Podstawowej im. im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni odbył się bal karnawałowy połączony ze szkolnym konkursem ,,Mam Talent" (09.02).


- Chwilę po godzinie ósmej całą społeczność szkloną powitała na sali gimnastycznej pani Dyrektor Małgorzata Graczyk, która uroczyście otworzyła bal. Atrakcji nie brakowało. Na początku balu wszystkich do tańca włączyli przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Następnie panie z rady rodziców przekazały na ręce wychowawców słodkie upominki oraz napoje dla wszystkich uczniów.


Kolejnym punktem programu był szkolny konkurs ,,Mam Talent". Uczniowie zaprezentowali się w umiejętnościach wokalnych, tanecznych, sportowych, recytatorskich, a także plastycznych. Rozstrzygnięto także konkurs na króla i królową balu dla klas I-III oraz IV-VIII. W przerwach pomiędzy tańcami uczniowie otrzymali walentynki oraz mogli wykonać zdjęcia na ,,ściance". Wszyscy bawili się znakomicie i z radością powitali rozpoczynające się ferie - czytamy na profilu szkoły w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: SP Kotunia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page