top of page

Reklama

Będą zbierać pieniądze na leczenie Karoliny

Już w najbliższą niedzielę (27 sierpnia) w Strzałkowskiej Strefie Relaksu odbędzie się charytatywne wydarzenie, podczas którego zbierane będą środki na leczenie Karoliny Stasiak ze Strzałkowa.


34-latka doznała rozległego udaru. Jej stan był na tyle ciężki, że trafiła na OIOM. Jednak przy odpowiednim leczeniu – rehabilitacji, ma szansę wyjść z tego. Z uwagi na odległe terminy w placówkach państwowych jedyną nadzieją są zajęcia prywatne. W związku z tym, bliscy Karoliny zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację.


Zbiórkę można wesprzeć przekazując 1,5% swojego podatku - numer KRS: 0000396361, cel szczegółowy: 0241315 Karolina. Można także bezpośrednio przelać pieniądze na konto fundacji za pośrednictwem ich strony internetowej, lub wysłać SMS o treści 241315 na numer 75365 (koszt: 6,15 zł z VAT).


Dodatkowo już w najbliższą niedzielę w Strzałkowskiej Strefie Relaksu odbędzie się charytatywne wydarzenie na rzecz Karoliny. Początek imprezy zaplanowano na godz. 14. W programie, m.in. atrakcje dla dzieci, kiermasz ciast, loteria fantowa i występy muzyczne. W godzinach przedpołudniowych kiermasz ciast również przy kościele pw. św. Doroty w Strzałkowie.


Szczegóły tego charytatywnego wydarzenia znajdziecie na plakacie poniżej.

Grafika: organizator

Comentarios


bottom of page