top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

Anna Kusiołek nową kierowniczką Biura Powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Słupcy

Obecna radna powiatowa - Anna Kusiołek objęła stery w Biurze Powiatowym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji w Słupcy.


- Bardzo dziękuję Dyrektorowi Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Panu Piotrowi Łykowskiemu za powierzenie mi obowiązków kierownika Słupeckiego Biura Powiatowego, jest to dla mnie zaszczyt i kolejne wyzwanie na mojej drodze zawodowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie menadżerskie i kompetencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Ukończyłam studia magisterskie na wydziale Administracji i jestem przygotowana do pełnienia funkcji w administracji publicznej. Poza tym moje wieloletnie doświadczenie samorządowca na pewno mi to ułatwia.


Priorytetem jest dla mnie kierowanie się w pracy zasadami etyki, dbanie o pracowników, tworzenie im przyjaznych warunków pracy, tak aby każdy rolnik otrzymał pełną pomoc, rzetelną informację a obsługa jego spraw była na najwyższym poziomie. Osoby, które mnie znają wiedzą, że w każdej pracy i działalności staram się wykonywać sumiennie i z pełnym zaangażowaniem powierzone mi obowiązki - przekazała nam nowa kierownik biura. Na to stanowisko została powołana w czwartek. Od poniedziałku zacznie pracę. Wcześniej tę funkcję pełniła Ewelina Czechowska.


댓글


bottom of page