top of page

Reklama

Andrzej Kasprzyk na kolejnym półmaratonie

69-letni pan Andrzej Kasprzyk ze Słupcy cały czas imponuje. Pokazuje, że wiek to tylko liczba. W minioną niedzielę (4 września) ukończył już swój piąty półmaraton w tym roku. na tym jednak nie poprzestaje.


W pierwszą niedzielę września odbył się 31. Międzynarodowy Półmaraton Signify Piła. Na starcie pojawiło się ponad 1 200 zawodników. Wśród nich znalazł się 69-letni słupczanin, Andrzej Kasprzyk.


Bieg ukończył z czasem: 01:58:07 co dało mu 637. miejsce w kategorii mężczyzn open. W kat. M65 uplasował się na dziesiątej pozycji.


- Jeśli biegnie się półmaraton i na mecie widzę czas poniżej dwóch godzin, to jest dobrze skomentował po biegu pan Andrzej. Był to już jego piąty półmaraton w tym roku. Wcześniej startował w Poznaniu, Jeleniej Górze, Trzemesznie i Pobiedziskach. Zapowiedział, że to nie koniec jego zmagań w 2022 roku.


18 września pobiegnie w kolejnym półmaratonie, który odbędzie się w Gnieźnie. Potem ten sam dystans chce pokonać pod koniec października na zawodach w Wągrowcu. W planach ma także udział w biegu na 10 km w Witkowie.


Warto dodać, że pasja do biegania u pana Andrzeja zaczęła się dość późno, bo w wieku 65 lat. Jak widać nigdy nie jest za późno na próbowanie nowych rzeczy, a wiek to tylko liczba. Gratulujemy panu Andrzejowi i życzymy kolejnych sukcesów!

Zdj. z archiwum prywatnego
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page