top of page

Reklama

Aktywna końcówka letniego wypoczynku

Różnego rodzaju wycieczki do wielu ciekawych, często niepoznanych wcześniej miejsc, stanowiły kluczowe punkty harmonogramu wyjazdów, które odbyły się w ramach ostatniej

w tym roku odsłony „Akcji - Wakacji” z Dyrektorem Domu Kultury w Golinie Damianem Ciesielskim i jego współpracownikami Edytą Jachnik, Renatą Stasińską i Arkadiuszem Maślakiem.


Podczas minionego turnusu (21-25 sierpnia) młodzi z terenu gminy odwiedzili wiejskie podwórko z alpakami i innymi zwierzakami w Poniatówku k. Kowalewa Opactwa. Zwiedzili Kopalnię Soli w Kłodawie. Skorzystali z atrakcji DELI Parku w miejscowości Trzebaw

k. Stęszewa.


Byli też w Muzeum Przyrodniczo-Łowieckim w Uzarzewie k. Poznania, gdzie uczestniczyli m.in. w warsztatach „Zabawa w chowanego, czyli zwierzęcy kamuflaż”. Ponadto w konińskim kinie Oskard obejrzeli premierę filmu fabularnego pt. „O psie, który jeździł koleją”. Spotkali się także przy grillu w Muzeum Rzemiosła Artystycznego w Węglewie Kolonii u kustosz Stanisławy Jasiczek.


Wszystkie zaplanowane wakacyjne wyjazdy tu i tam wzbudziły w ich uczestnikach szereg pozytywnych emocji. Zabawa każdego dnia była przednia, a humory przy tej okazji były nieodłączną częścią wspaniałej atmosfery, o którą zadbali dyrektor Domu Kultury w Golinie wraz ze współpracownikami.


Przemysław Ciesielski
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page