top of page

REKLAMA

Akcja „Zima 2023 z Samorządem Gminy Strzałkowo” dobiegła końca

Wiele atrakcji dla dzieci i młodzieży przygotował strzałkowski samorząd w okresie ferii zimowych.


- Tradycyjnie, trzon akcji zima stanowiły propozycje sportowe. Amatorzy aktywnego wypoczynku mogli wziąć udział w turniejach: piłki nożnej, siatkówki, tenisa stołowego i koszykówki oraz zajęciach z trenerem na siłowni. Dużo ruchu zapewnił najmłodszym również dzień z dmuchańcami, czyli zabawa na dmuchanych zamkach, zjeżdżalniach, itd.


Nowością, która spotkała się z dużym zainteresowaniem były warsztaty garncarstwa, na których dzieci uczyły się lepić i malować gliniane naczynia. Po przerwie spowodowanej pandemią do programu akcji wróciły również warsztaty robienia pizzy zorganizowane przez strzałkowską Pizzerię Sycylia.


Dzieci znakomicie bawiły się również na balu karnawałowym oraz dniu z grami VR, dzięki którym mogły na chwilę przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Tradycyjnie nie zabrakło również seansów w Kinie za Rogiem.


Zgodnie z tradycją akcję zima zakończył Gminny Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej, podczas którego na scenie Gminnego Ośrodka Kultury i Spotu zaprezentowali się młodzi wokaliści - czytamy na stronie Urzędu Gminy Strzałkowo.

Zdjęcia: UG Strzałkowo


Chcesz skomentować artykuł? Załóż konto na naszym portalu!

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page