top of page

Reklama

Świąteczne granie tylko na boiskach i orliku

W ten świąteczny weekend na kibiców czekają tylko rozgrywki piłkarskie.


Tradycyjnie w piątek zostanie rozegrana kolejna kolejka Słupeckiej Ligi Orlika. Na początek aktualny lider tabeli, Quźnia Talentu podejmie Spartę Lądek. Skarboszewo zagra z Meblami Mikołajczyk. Lenie Zagórów zmierzą się z Pawlo Team, a na zakończenie czeka nas mecz pomiędzy Jóźwiakiem a FC Wisconsin.


SKP Słupca w Wielką Sobotę na wyjeździe zmierzy się z Koroną Piaski. Początek spotkania o godz. 14. W ostatniej kolejce słupczanie pauzowali z powodu wycofania się z rozgrywek Victorii Skarszew. Dzięki temu Słupczanie zyskali darmowe trzy punkty. SKP zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli (za nim jest tylko drużyna ze Skarszewa), jednak do bezpiecznych pozycji w tabeli nie traci dużo punktów.


W sobotę gra również V liga. Polonia Golina rozegra kolejny mecz na własnym stadionie. Tym razem rywalem będzie Kłos Zaniemyśl. Z kolei Polanin Strzałkowo na wyjeździe zagra z zespołem Orkan Chorzemin.


Po poświęceniu w sobotę pokarmów, kibice zaraz będą mogli udać się na stadion w Ostrowitem lub Zagórowie, bowiem mecze w klasie okręgowej zaplanowano na godziny południowe. O godz. 11 Czarni Ostrowite rozpoczną spotkanie z Orłem Kawęczyn, a godzinę później Orły Zagórów u siebie podejmą Basztę Przedecz.

Zdjęcie poglądowe - stadion w Strzałkowie

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page