top of page

Reklama

Śmiertelny wypadek na autostradzie A2

Policja i prokuratura wyjaśnia przyczyny oraz okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem na autostradzie A2 na wysokości miejscowości Sługocinek w gminie Golina.


Do tego tragicznego zdarzenia doszło wczoraj (31 lipca) około godz. 23. Na 246. kilometrze autostrady A2 na wysokości miejscowości Sługocinek w gminie Golina doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Ofiarą okazał się 42-letni obywatel Litwy.


Rzecznik konińskiej policji - asp. Sebastian Wiśniewski poinformował, że mężczyzna wcześniej sam doprowadził do kolizji. Nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającego go auta. - Bezpośrednio po tym zdarzeniu 42-latek wybiegł z samochodu i zaczął iść w kierunku Poznania. Szedł pasem awaryjnym i z tego pasa wtargnął prosto pod nadjeżdżającą ciężarówkę - przekazuje Sebastian Wiśniewski.


Pojazdem ciężarowym kierował 29-letni mieszkaniec powiatu poznańskiego. W chwili wypadku był trzeźwy. Dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii ma ustalić śledztwo.

Zdjęcie poglądowe

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Reklama

reklama-szkolenie-online-twoja-pierwsza-książka-echo-słupcy.jpg
bottom of page