top of page

Reklama

767x150 Agnieszka.png

Ślubowanie pierwszaków w Kotuni

Październik to miesiąc w którym pierwszoklasiści przeżywają niezwykłą uroczystość, jaką jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. Nie inaczej było w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Kotuni.


Uroczystość miała na celu zapoznanie uczniów z symbolami narodowymi oraz z obowiązkami i prawami ucznia. Od tego dnia pierwszaki staja się pełnoprawnymi uczniami szkoły do której uczęszczają.


W otoczeniu dyrekcji placówki, nauczycieli, zaproszonych gości oraz rodziców czternaścioro pierwszoklasistów wraz z wychowawcą Elżbietą Chmielewską świętowało ten wyjątkowy dzień.


Uroczystość rozpoczęła się na sali gimnastycznej częścią oficjalną na której nastąpiło ślubowanie i pasowanie na ucznia, a dokonała go dyrektor szkoły Małgorzata Graczyk. Następnie pierwszoklasiści przedstawili krótką część artystyczną.


Tradycyjnie też dzieci otrzymały małe maskotki zakupione przez radę rodziców. Drobne upominki wręczyli również rodzice oraz Dyrektor Centrum Usług Wspólnych Jarosława Kobos.


Po ślubowaniu uczniowie udali się na dalszą część uroczystości do klasy, która przebiegała już w towarzystwie rodziców, wychowawcy i zaproszonych gości.Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page