top of page

Reklama

Łukasz Kubzdyl nowym trenerem SKP Słupca

Na wiosnę SKP Słupca poprowadzi Łukasz Kubzdyl.


Na tym stanowisku zastąpi Macieja Rozmarynowskiego, który za porozumieniem stron rozwiązał kontrakt ze słupeckim zespołem. Nowy szkoleniowiec SKP ma 39 lat. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu na specjalizacji trener II klasy. Jest również absolwentem studiów podyplomowych Menedżer sportu - zarządzanie i organizacja sportem. Posiada licencję UEFA A.


Jako piłkarz grał m.in. w Warcie Poznań, Turze Turek, Wełnie Rogoźno, czy Unii Swarzędz. W piłce seniorskiej był grającym trenerem GKS Golęczewo (A Klasa). Na czwartoligowych boiskach przez półtora roku był szkoleniowcem Huragana Pobiedziska.


Jak podaje słupecki klub, w spektakularnym stylu awansował z Piastem Kobylnica do V ligi, w której spędził 4,5 roku. Jego bilans w Kobylnicy w 114 meczach ligowych to: 75 zwycięstw, 18 remisów i 21 porażek zdobywając 340 bramek, a tracąc 132. Ostatnio prowadził piątoligową Wartę Śrem.


- Mamy nadzieję, że będzie to nowy, dobry impuls dla pierwszej drużyny by walczyć w każdym meczu o punkty. Pierwsze spotkanie z zespołem seniorów trener Kubzdyl ma zaplanowane na najbliższy poniedziałek. Cieszymy się na tą współpracę i życzymy szkoleniowcowi oraz pierwszej każde znalezienia „wspólnego języka” oraz sukcesów – czytamy w komunikacie zarządu SKP Słupca.

Zdjęcie: SKP Słupca

Comments


bottom of page