top of page

Reklama

Ćwiczyli dla Tymka Jaszczaka

Blisko 40 pań wzięło udział w charytatywnym treningu dla Tymka Jaszczaka.


Ćwiczenia odbyły się na hali widowiskowo-sportowej w Golinie. - Akcja pod nazwą Trenujemy dla Tymka to wydarzenie, podczas którego chciałem, aby poprzez wspólny trening wesprzeć zbiórkę na leczenie Tymka Jaszczaka - przekazał Bartosz Pluciński, trener personalny, który prowadził zajęcia.


Grupowe treningi na rzecz małego mieszkańca Słupcy odbywały się przez dwa dni - w Tuliszkowie (26.09) i Golinie (27.09). - Na naszym wydarzeniu pojawiło się ponad 60 osób. Wspólnie wykonaliśmy trening, który był skierowany na wszystkie partie ciała.


Zaprosiliśmy na wydarzenie podopieczne ze wszystkich lokalizacji, w których prowadzimy treningi jako Kuźnia Sylwetki, tzn. panie z Rychwała, Konina, Tuliszkowa, Liśca Wielkiego, Zagórowa oraz Goliny - poinformował Bartosz. Warto dodać, że cały dochód z treningu został przekazany na leczenie Tymka Jaszczaka.


Z ćwiczeń zadowolone były same uczestniczki. Jak powiedziała nam Paulina, dodatkową motywacją był fakt, że można było pomóc Tymkowi. (Galeria zdjęć pod nagraniami)


Babcia chłopca, Iwona Jaszczak jest bardzo wdzięczna wszystkim osobom, które wspierają zbiórkę na rzecz jej wnuka. Jednak podkreśla, że brakuje jeszcze dużo pieniędzy.
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page